واگذاری درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران در کمتر از 5 ساعت

واگذاری درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران در کمتر از 5 ساعت

بانک ملی ایران، درگاه پرداخت اینترنتی را در کمتر از 5 ساعت به متقاضیان واجد شرایط واگذار می کند.

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این درگاه با طراحی ساده، زمینه فرآیند پرداخت را به راحتی و به سرعت، متناسب با فضایی جذاب برای کاربران میسر کرده است. در طراحی این درگاه سعی شده اجزای صفحه با جانمایی مناسب و منطقی، استفاده از آن را آسان کند.

سرعت بارگذاری بالا به دلیل حجم پایین صفحات، سازگاری با تمام صفحات نمایش اعم از موبایل، تبلت و کامپیوتر، سرعت فوق‌العاده تراکنش با توجه به زیرساخت‌های فنی روزآمد، مغایرت بسیار اندک با صحت 99 درصدی تراکنش‌ها، امنیت فوق‌العاده مطابق با استانداردهای بین المللی و دستورالعمل‌های شاپرک، هوشمندی و امکان اصلاح اشتباهات بدون نیاز به تکرار مراحل پیشین، اتصال پایدار، ارائه خدمت به صورت 24 ساعته، قابلیت استرداد وجه بنا به درخواست پذیرنده و ارائه پلاگین‌های متنوع جهت اتصال انواع سایت‌ها به درگاه پرداخت از جمله مزایای درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران است.

ارائه گزارش‌های متنوع و شخصی سازی شده تحت وب، ارائه صورتحساب دقیق همراه با ریز تراکنش‌ها در هر سیکل شاپرکی، امکان تسهیم ثابت و شناور روی مبالغ واریزی، اختصاص شناسه قابل پیگیری به هر پرداخت، واریز مبلغ هر گونه مغایرت ظرف حداکثر 48 ساعت به حساب فرد ذینفع و ‌پاسخگویی 24 ساعته در تمام ایام هفته نیز از جمله خدمات پشتیبانی و ارزش افزوده این درگاه است.

متقاضیان درخواست درگاه پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به به سایت شرکت پرداخت یار شاناکو  و «ثبت درخواست پذیرندگی»، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کرده و روند ثبت را تکمیل کنند.

پس از اتمام موفقیت آمیز این روند، درگاه اینترنتی در کمتر از 5 ساعت کاری به متقاضی ارائه خواهد شد.

امور مشتریان شرکت پرداخت یار شاناکو با شماره تلفن 88895090-021 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی مشتریان است.

محصول با موفقیت به مقایسه محصول شما اضافه شد