هزار تاکسی اصفهان به سیستم پرداخت آنلاین متصل شد

هزار تاکسی اصفهان به سیستم پرداخت آنلاین متصل شد

او ادامه داد: برای قطع زنجیره ‎کرونا و در مسیر ‎هوشمندسازی شهر اصفهان، سامانه پرداخت الکترونیک کرایه‌تاکسی در ‎اصفهان، طراحی و در مرحله اول، امکان پرداخت آنلاین کرایه در هزار تاکسی فراهم شد. با این اقدام، پول نقد جا به جا نمی‌شود و چالش قدیمی پول خرد میان راننده و مسافر برطرف میشود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در راستای حمایت از رانندگان تاکسی، برای اجرای این طرح هیچ هزینه‌ای از رانندگان دریافت نشده است. تاکسی‌های شهر اصفهان، مرحله به مرحله به این طرح می‌پیوندند.

منوچهری با بیان اینکه ۹۵۰۰ خودرو تاکسی در سطح شهر اصفهان وجود دارد که می‌تواند شامل این پروژه شود، اظهار کرد: اولویت ما در اجرای این پروژه با تاکسی‌های زرد رنگ پلاک "ت" است و تاکنون هزار تاکسی برای اجرای این طرح آماده شده اند، برای اجرای این پروژه چند واحد حمل و نقلی کنار یکدیگر قرار گرفتند، در ابتدا مصوبات لازم از شورای شهر گرفته شد و در نهایت به اجرای این پروژه رسیدیم.


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان اضافه کرد: در تمام شهر‌های ایران این کار با بارکد‌ها و شرکت‌های مختلف انجام شد، اما در بارکدی که بین خودرو‌ها تعریف شده همه یکسان است و نیازی نیست از بارکد‌های مختلف استفاده شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه از دیگر خصوصیات این سامانه رایگان بودن نصب و راه اندازی آن برای راننده است، ادامه داد: این سامانه بهره وری را بالا می‌برد، از نکات دیگر این پروژه این است که پایه گذار برای مدیریت هوشمند است، زیرا قرار نیست اصکیف تنها برای تاکسی باقی بماند و قرار است در سایر خدمات اتوبوس، مترو و ... نیز استفاده شود.

محصول با موفقیت به مقایسه محصول شما اضافه شد