شاناکو عنوان پرداخت یاری را از بانک مرکزی اخذ کرد

شاناکو عنوان پرداخت یاری را از بانک مرکزی اخذ کرد

سرانجام شرکت سرای شبکه اندیشان نوآور آریاییها (شاناکو) پس از برنامه ریزی، پیگیری و تلاش بی‌وقفه و فراوان، توانست عنوان پرداخت یاری را از بانک مرکزی اخذ نماید.

این خبر را به تازگی عسکری پرج مدیر عامل این شرکت اعلام نموده است.

به گفته وی: «طی بیش از یازده سال همراهی کاربران، آنچه را که عامل بقا و محرک پیشبرد اهداف شرکت پرداخت شاناکو میدانیم چیزی جز اعتماد و دلگرمی شما نبوده است.»

مدیر عامل شرکت شاناکو همچنین افزوده که: «خدمات شاناکو که با تلاش و کوشش بی‌وقفه تیم ما و پشتیبانی شما پذیرندگان باقدرت در مسیر موفقیت گام برداشته است، از امروز با اخذ عنوان پرداخت‌یاری از سوی شاپرک بانک مرکزی گام‌های بلندتر و مستحکم‌تری را برای ارائه خدمات باکیفیت‌تر بر خواهد داشت.»

به گفته عسکری پرج، به‌زودی شرکت شاناکو با پشتوانه‌ای قانونی‌تر و اندیشه‌ای آسوده‌تر از قبل طرحی نو درخواهد انداخت تا همه کاربران با کمک سرویس‌های نوین و ابزارهای قدرتمند و ساده شاناکو از خدمات مالی به راحت‌ترین شکل ممکن بهره‌مند شوند تا لذت یک تراکنش بانکی آسان در هر زمان، هر مکان و هر مبلغی را به‌راحتی تجربه کنند.

در بیانیه این شرکت آمده است:

شرکت شاناکو در ابتدا از یک نیاز اولیه شروع شد، نیازی برای هر ساده‌تر کردن فرایند دریافت و پرداخت پول. ما این نیاز را شناسایی کرده بودیم و با خلاقیت و تلاش به دنبال ارائه راهکار برای آن بودیم. همواره نوآوری جلوتر از قوانین است اما شکوفایی آن به نحوه برخورد نهادهای ناظر بستگی زیادی دارد.
شاناکو در بدو امر، با مشکلات و خلل‌هایی در عرضه خدمات مواجه شد. هر چند اکنون با سرفرازی اعلام می‌کنیم که با پشتکار در این مسیر، توانستیم مجوز فعالیت پرداخت یاری را از بانک مرکزی دریافت نماییم.

خرسندیم که با این گام بزرگ، نگرانی افرادی که نسبت به مجوز و قانونی بودن فعالیت شاناکو  حساسیت داشتند برطرف شد و می‌توانند با اطمینان خاطر بیشتری از خدمات ما بهرمند شوند.
بدون شک این اتفاق بدون حضور و حمایت‌های شما کاربران عزیز اتفاق نمی‌افتاد. قدردان همراهی شما هستیم و تمام تلاش خود را برای ارائه خدماتی در خور و شایسته شما، به کار خواهیم بست.
همچنین از انجمن فین‌تک، فعالان حوزه فناوری، رسانه‌ها و بانک مرکزی تشکر می‌کنیم که هر کدام نقشی موثر در به دست آمدن این نتیجه داشتند.

محصول با موفقیت به مقایسه محصول شما اضافه شد